26 жовтня 2004 року, вiвторок №177 (17363) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ УКРАЇНА СВІТ ПОДРОБИЦІ ПОЛІТИКА НЕРВ СПОЖИВАЧ СУСПІЛЬСТВО КУЛЬТУРА ОСВІТА ДИВИНА СПОРТ

 СПОЖИВАЧ
26.10.2004

Не досмажили, зате доважили!


Зазвичай пиво без закуски не вживають.  Причому до кожного його виду смакує й певна  закуска, яка, до  речі, має  коштувати не більше за напій. На вітчизняному ринку пивних снеків є чотири групи: перша – хрусткі (чіпси,  сухарики, солоні – крекер та соломка, мікси тощо),   друга – арахіс,  третя група –  риба, раки та морепродукти,  а до четвертої належать сири та м’ясні закуски.

Кожна група цих продуктів  має як позитивні, так і негативні характеристики.  Скажімо, сирні та м’ясні закуски дорогі, горішки занадто солоні, а якщо з пивом смакуватимеш рибу, то пропахнеш нею так, що люди відвертатимуть носа. Деякі хрусткі снеки  хоч і приємні на смак, зате  містять ароматизатори та  консерванти, та й не завжди виготовлені з натуральної сировини. Але вони найпопулярніші серед любителів пива.   Особливо горішки.

Фахівці громадської організації «Експерт» вирішили дізнатися,  які з них найкращі та найякісніші. Задля цього закупили в магазинах  дев’ять видів арахісу смаженого солоного – «Даффі», «Жико», «Клим», «Козацька розвага», «Кондор», «Мачо», «Нукс», «Панські витребеньки» та  «Фелікс». І ось що виявили. Лише «Нукс» та «Кондор»  розфасовують продукцію у пакетики  з «віконечком». А, до речі, у непрозорій  упаковці можна «сховати»  підгорілий або недосмажений арахіс, зовсім розкришений тощо.

Жоден вид не задовольнив експертів і маркуванням: на пакетику «Даффі» взагалі не було зазначено  дати виробництва та терміну зберігання.  На деяких було вказано її лише частково, а решту мав угадати сам поціновувач пива.

На  смак, забарвлення та запах найкращими виявились  лише «Фелікс» та «Нукс»,  оцінку « добре»  заробили «Жико», «Козацька розвага», «Мачо», «Панські витребеньки», «Клим». Проте  горішки «Даффі» були неприємного смаку та запаху, а  «Кондор» не досмажили та забули посолити.  Щодо всіх дев’яти видів цих снеків  фахівці «Експерту» зробили втішний висновок – не було зафіксовано жодного випадку недоважування. У кожному пакетику містилося не менше належних 100 грамів...

Ольга Вовк


26.10.2004   До нас їдуть богатирі з Москви. Для кожного покупця є свій товар


26.10.2004   Бессарабка – візитівка Києва. Ринок, який вподобали зірки й політики


26.10.2004   Стипендії на сало не вистачило….


26.10.2004   Київський полюс вічної мерзлоти. Смакує у всі пори року
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.