18 травня 2007 року, п'ятниця №78 (17980) останнiй номер RSS
Головна МІСТО СПОЖИВАЧ ВЕСІЛЛЯ КИЯНИ СПОРТ ПОДРОБИЦІ ДИВОСВІТ КУЛЬТУРА РЕГАТА ДОБРИВЕЧІР СОЦІУМ ПРАВО

 СОЦІУМ
18.05.2007

День Папи у нунція


З нагоди другої річниці обрання на апостольський престол папи римського Бенедикта XVI у посольстві (нунціаті) Держави Ватикан в Україні, що на вулиці Тургенівській, відбувся урочистий прийом, на який було запрошено представників місцевої влади, церковних і культурних діячів, послів держав, журналістів.

День Папи збігся у часі зі ще однією круглою датою – п’ятою річницею відновлення й інавґурації Українського католицького університету у Львові. На цьому наголошували у своїх промовах нунцій папи римського в Україні Іван Юркович, словенець за походженням, який до цього мав місії в Росії й Білорусі, і глава Української греко-католицької церкви кардинал Любомир Гузар. «Відкриття Українського католицького університету в Галичині, – зазначив зокрема ієрарх УГКЦ, – стало не просто виправленням кричущої історичної несправедливості, якої припустився радянський тоталітарний режим. Йдеться про створення передумов, коли духовні, християнські цінності торжествуватимуть в українському суспільстві над ідеологією, а не навпаки».
Прийом у нунціаті пройшов у теплій і невимушеній атмосфері й став помітною подією в духовному і культурному житті столиці.

Микола Євгенович Цивірко


18.05.2007   ...А кілери вже втекли.


18.05.2007   Помер батько «Антея» і «Мрії».


18.05.2007   Політиків- спекулянтівпопереджають.


18.05.2007   Зміна влади у КС.


18.05.2007   Одна родина за столом....
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.