30 березня 2007 року, п'ятниця №54 (17956) останнiй номер RSS
Головна МІСТО ЕКСТРИМ СПОРТ КУЛЬТУРА

 МІСТО
30.03.2007

Києву дозволили чесати хмари


Київ, звісно, не Нью-Йорк, але на обличчі столиці поступово з’являються характерні риси «Великого Яблука». Зокрема, хмарочоси. Тобто, будинки на 30-40 поверхів і вище.

Як повідомив «Вечірці» начальник управління техніки та інновацій «Київміськбуду» Олександр Скрипка, в столиці є наміри збудувати 30 велетенських житлових будинків, зокрема, вже здано в експлуатацію 34-поверховий хмарочос на Осокорках на вулиці Гришка, 9. Найближчим часом на Позняках, на розі Дніпровської набережної та вул. Княжий затон, постане 36-поверховий будинок загальною площею 68 000 кв. м. Це буде найбільша за площею житлова будівля в Україні.
Утім, навіть представник компанії визнає численні проблеми зі зведенням цих споруд. «Є чимало супротивників будівництва хмарочосів, – каже пан Скрипка. – По-перше, це призводить до зайвої скупченості населення та екологічних проблем. Або таке: одного разу в хмарочосі на вул. Гришка, 9 вимкнули світло на кілька годин. Кому треба було спуститися, ті якось це зробили. А як піднятися на гору?»
Вільної землі під житлову забудову в Києві вкрай мало, кількість населення вже понад 2,5 мільйона (це тільки офіційно), а за неофіційними даними – вдвічі більше. Нині будівництво хмарочосів в центрі столиці заборонено, але спальні райони можуть рости скільки завгодно.

Михайло Плотников
30.03.2007   Черномирдін розповсюджує «язык».


30.03.2007   Гостей столиці зустрінуть обшуком.


30.03.2007   Столиці за борги.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.