Студенти: наші – одинадцяті в світі

Всесвітня Універсіада в італійському Турині: українські команди виграли срібні медалі в естафетних гонках з біатлону, а в комплексному заліку наші студенти посіли одинадцяте місце – 2 золотих, 8 срібних і 6 бронзових медалей (загальна першість – в Кореї, актив якої становить 31 медаль, зокрема 10 – найвищої проби). Українці на чемпіонаті Європи з фігурного катання: танці на льоду – 10 місце посіли Задорожнюк і Вербило, 13 місце – Бекназарова і Зуєв (чемпіони – французи Делобель і Шонфельдер), жінки – 24 місце дісталося Мовчан (італійка Костнер – перша). “Жовто-блакитні” фінішували чотирнадцятими на світовому чемпіонаті з гандболу (завершальні матчі – 23:22 над аргентинцями та 22:32 з норвежцями), а сьогодні в чвертьфіналі змагатимуться: Німеччина – Іспанія, Польща – Росія, Хорватія – Франція та Ісландія – Данія. Міжнародний шаховий супертурнір у Нідерландах: Пономарьов програв Наварі і зіграв унічию з Мотильовим і Тив’яковим, а Карякін обіграв Свидлера, програв Ароняну і зіграв унічию з Карлсенем; підсумковий розподіл турнірних місць: Аронян, Раджабов, Топалов – по 8,5 очка, Крамник – 8, Ананд – 7,5, Свидлер – 7, Карякін, Навара – по 6,5, Пономарьов – 6, ван Велі, Мотильов, Тив’яков – по 5, Карлсен, Широв – по 4,5. Національна баскетбольна суперліга: БК “Київ” – “Сумихімпром” – 71:72 (9:25 – в першій чверті!), “Політехнік” – “Будівельник” – 95:84 (Арабаджи – 25 очок для господарів), “Кривбасбаскет” – “Азовмаш” – 85:96 (Ель-Амін здобув 25 очок для гостей), “Черкаські Мавпи” – “Дніпро” – 93:87, “Хімік” – МБК “Миколаїв” – 81:68 (Ревзін – 25 очок для гостей), і турнірне становище лідерів: БК   “Київ” і “Черкаські Мавпи” – по 30 очок, “Азовмаш” – 28 і матч у запасі, “Хімік” – 27, “Сумихімпром” – 26.