Бразилія: в іграх – неперевершена

Бразилія другий рік поспіль стала чемпіоном світу з волейболу серед чоловіків, а решта місць на п’єдесталі пошани посіли Польща та Болгарія. Росія вдруге підряд завоювала Кубок Девиса з тенісу (лідер переможців – натуралізований українець Микола Давиденко із Сіверськодонецька). Захар Єфіменко – новий чемпіон України з шахів. «Портовик» із Південного зіграв унічию – 30:30 – зі швейцарським «Ваккером» у домашньому матчі 1/8 фіналу Кубка Виклику з гандболу. «Сокіл» у білоруській екстралізі – 2:4 з мінським «Кераміном» у Києві, шайби закинули Бобровников і Благий. Національна баскетбольна суперліга: «Азовмаш» – «Дніпро» – 94:77, «Миколаїв» – «Політехнік» – 78:67, «Пульсар» – «Сумихімпром» – 86:88, «Кривбасбаскет» – «Львівська політехніка» – 87:79. Лідери: «Київ» – 22 очки, «Азовмаш» – 19, «Хімік» і «Сумихімпром» – по 17. Національна волейбольна суперліга: «Юракадемія» – «Кримсода» – 2:3, 0:3 у чоловічому турнірі; «Круг» – «Орбіта» – 3:1, 2:3, «Галичанка» – «Керкинітида» – 3:0, 0:3, «Сіверськодончанка» – «Джинестра» – 3:1, 3:1, «Рось» – «Іскра» – 3:1, 3:0, і лідери в жіночому турнірі: «Круг» – 23 очки, «Галичанка», «Сіверськодончанка» – по 20. Володимир Крамник, абсолютний чемпіон світу з шахів, сьогодні зіграє завершальну партію у матчі з машиною «Діп Фриц», рахунок поки що – 2:3.