«Художниці»: шість медалей на двох

Українка Вікторія Терещук стала віце-чемпіонкою світу з сучасного п’ятиборства на турнірі в Гватемалі. Киянки Наталя Годунко (на знімку) і Ганна Безсонова завоювали шість медалей в окремих вправах у фінальному раунді Кубка світу з художньої гімнастики в Японії, зокрема й одну золоту – Годунко за композицію зі стрічкою. Олександр Дмитренко, вигравши в німецькому Дюссельдорфі в американця Біллі Замбрена 12-раундовий бій за одностайним рішенням суддів, утретє захистив титул Інтерконтинентального чемпіона в суперважкій категорії за боксерською версією WВO. Руслан Чагаєв із Узбекистану, вигравши за очками в Джона Руїза з Пуерто-Рико, став офіційним претендентом на бій з чемпіоном світу WBA росіянином Миколою Валуєвим. Наші гандболістки, програвши стикові зустрічі румункам – 25:27 і данкам – 20:24, фінішували четвертими на Кубку світу в Данії, а головний приз дістався росіянкам – 29:28 з румунками. «Сокіл» обірвав свій європоліт, посівши останнє місце в напівфіналі Континентального кубка з хокею в Білорусі – 2:6 з «Казахмисом», 2:7 з «Юністю» та 3:6 з «Ред Буллз», а перепустка до фіналу дісталася мінським хокеїстам – 2:1 в овертаймі вирішального матчу з «Казахмисом». Роже Федерер із Швейцарії виграв і підсумковий турнір «Мастерс Кап» у Шанхаї, підтвердивши статус першої тенісної ракетки світу. Національна баскетбольна суперліга: «Азовмаш» – «Будівельник» – 110:80 (27 очок Ель-Аміна), «Пульсар» – «Львівська політехніка» – 96:92 (Скиданов, 25, Дубнюк, 20 – Галенкін, 22).