Бриґґс: перший титул для Америки

Американець Шеннон Бриґґс (на знімку), нокаутувавши білоруса Сергія Ляховича на завершальних секундах дванадцятого раунду, завоював перший світовий титул у суперважкій категорії – за версією WBO – для нинішніх США. Титульний матч був маловидовищним, однак білорус вів перед у суддівських записках майже до кінця. Проте саме він нарвався на зустрічний удар, і після тяжкого нокдауну так і не встиг оговтатися. «Козачка» вдало стартувала в Кубкові Європи з баскетболу – 87:53 над австрійським «Тайгерсом» (найрезультативніші серед українок – Жержерунова, 28 очок і Сильянова, 23). Наші клуби в гандбольних єврокубках: Ліга чемпіонів – «Портовик» із Південного програв гостьову зустріч іспанському «Вальядоліду» з рахунком 21:31 і втратив усі шанси вийти з групи; Кубок кубків – запорізький «ЗТР» у першій зустрічі третього раунду поступився німецькому «Гамбургу» (16:31), Кубок Виклику – «Буревісник» у Луганську виграв у турецького «Трабзона» (25:15), а «Будівельник» у Броварах – у норвезького «Філлінгена» (29:20). Меморіал Михайла Таля: супертурнір 20-ї категорії за участю десяти супергросмейстерів, у тому числі й українця Пономарьова (рейтинговий лідер – росіянин Свидлер, 2750 балів), стартував учора ввечері в Москві. «Сокіл» у Відкритому чемпіонаті Білорусі з хокею: вдома з мінським «Динамо» – 1:5. Національні баскетбольні перегони: «Дніпро» – «Будівельник» – 58:64, «Азовмаш» – «Політехнік» – 114:70, «Хімік» – «Львівська політехніка» – 102:84, «Пульсар» – БК «Київ» – 69:92, «Кривбасбаскет» – «Миколаїв» – 63:55, «Черкаські Мавпи» – «Одеса» – 81:71, лідери – «Київ» (16 очок) і «Черкаські Мавпи»  (14). Волейбол: «Галичанка» – «Сіверськодончанка» – 3:1, 3:2, «Іскра» – «Керкинітида» – 1:3, 3:1, «Круг» – «Джинестра» – 3:2, 3:0, «Рось» – «Орбіта» – 0:3, 1:3, лідери в жіночій суперлізі – «Круг» (16 очок), «Галичанка» (14).