Конкуренти України: одна перемога і дві поразки

Опоненти українців у світових перегонах зіграли чергові спаринги. І знову не вельми вдало. Найтитулованіші з-поміж них – іспанці – буквально вирвали перемогу в івуарійців, аж двічі поступаючись по ходу зустрічі. Матч відбувся в іспанському Вальядоліді. Зіграли в рідних стінах і футболісти Тунісу. Невдало: на «швидкий» гол Кежмана господарі так і не зуміли відповісти влучним ударом, хоча Сантуш був особливо близьким до успіху за сім хвилин до перерви. Надалі серби захищалися чітко, так і не допустивши суперника на лінію вогню. А от Саудівська Аравія помірялася силами з Португалією в німецькому Дюсельдорфі. Що, звісно, справі не зарадило. Цікаво, що в усіх результативних акціях узяв участь Рональду: хавбек «Манчестера Юнайтеда» відзначився двома голами і голевою передачею.

З-поміж інших результатів варто виокремити конфузи німців і французів, а також перемогу бразильців «на класі» в засніженій Москві.

Товариські матчі. Англія – Уругвай – 2:1 (Крауч, 75, Джо Коул, 90 – Поусо, 26). Італія – Німеччина – 4:1 (Джилардино, 5, Тоні, 7, Де Россі, 37, Дель П’єро, 57 – Гут, 82). Росія – Бразилія – 0:1 (Рональдо, 15). Хорватія – Аргентина – 3:2 (Класнич, 3, Срна, 52, Шимич, 90 – Тевес, 4, Мессі, 6). Саудівська Аравія – Португалія – 0:3 (Рональду, 30, 86, Маніше, 45). Туніс – Сербія – 0:1 (Кежман, 11). Франція – Словаччина – 2:1 (Вільтор, 73 – Немет, 60, Валахович, 80). Іспанія – Кот д’Івуар – 3:2 (Вілья, 23, Рейєс, 73, Хуаніто, 86 – Кейта, 13, Калу, 46). США – Польща – 1:0 (Демпсі, 49). Нідерланди – Еквадор – 1:0 (Кюйт, 48). Ірландія – Швеція – 3:0 (Дафф, 35, Кін, 47, Міллер, 70). Туреччина – Чехія – 2:2 (Каран, 89, 90 – Поборський, 21, Штайнер, 63). Шотландія – Швейцарія – 1:3 (Міллер, 55 – Барнетта, 21, Жига, 41, Кабаньяс, 69). Вельс – Парагвай – 0:0.