Замість Шовковського – Рибка

Дебютант на стражі воріт

«Блакитно-білі» вирушили до Еміратів з трьома потенційними новачками в складі – Михаликом, Єщенком і Марцваладзе та низкою талановитих дублерів, але без кількох основних виконавців. Федоров лікував простуду, Гавранчич ще не готовий до навантажень після тривалого відновлювального циклу, а Пеєв, Леко та Саблич, не продовживши контракту з клубом, опинилися в другій команді «Динамо». Стартовий спаринг обернувся бідою: зазнав тяжкої травми і вибув щонайменше на два місяці голкіпер Шовков-ський. Оскільки зазнав ушкодження й Луценко, то на сторожу воріт відправили юніора Рибку. До цього він зіграв за «Динамо» лише в кубковому матчі, але міжнародне випробування в протистоянні з казахським «Кайратом» пройшов бездоганно. Лідер українського чемпіонату, щоправда, чужих воріт не взяв – 0:0. Зверніть увагу на склад киян: Рибка – Єщенко, Родриго, Родольфо, Несмачний – Ринкон, Чернат, Ребров, Белькевич – Шацьких, Клебер до перерви і Рибка – Гусєв, Родольфо, Федорів, Нінкович – Ротань, Алієв, Михалик – Марцваладзе, Лисенко, Верпаковськис у другому таймі. Наші земляки грали з обома лінійними і без  флангових напівоборонців. У спарингу з «Москвою» єдиний гол ще до перерви записав на свій рахунок Клебер. А позавчора підопічні Дем’яненка зіграли в Еміратах завершальний контрольний матч із швейцарським «Цюрихом» – 2:0 (Ринкон, Михалик). У лютому  динамівці проведуть збори  в Ізраїлі, де зіграють в міжнародному турнірі за участю «Шахтаря» та російських ЦСКА і «Спартака».