19 ciчня 2006 року, четвер №9 (17667) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ПОДРОБИЦІ МЕДМІСТЕЧКО ПОСТАТЬ ПРАВО КУЛЬТУРА ДОБРИВЕЧІР

 КИЇВ
19.01.2006

Висотного будівництва у центрі не буде


Учорашнього брифінгу заступника голови КМДА, начальника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Василя Присяжнюка журналісти очікували із нетерпінням.

Проте все відбувалося у звичному ключі. Така вже традиція – звітувати про зроблене і трохи – про плани на майбутнє. Тож Василь Федорович розповів про ухвалені Київрадою документи, які регулюють будівництво у столиці й мають припинити конфлікти між мешканцями міста та будівельниками. Йшлося також про освоєння промислових територій, будівництво у кварталах існуючої забудови і зведення хмарочосів. Зокрема, головний архітектор Києва заспокоїв киян, сказавши, що, в історичному центрі заборонено зведення споруд вище 67 метрів (23 поверхи). І одразу наразився на запитання «Вечірнього Києва»:

– Якщо це буде неможливим, то чому містобудівна рада буквально годину тому обговорювала пропозицію звести будинок по Хрещатику, 5, заввишки від 110 до 180 метрів?

– Поки що не йдеться про конкретну споруду, – відповів пан Присяжнюк. – Звичайно, цю вимогу буде поставлено будь-якому забудовнику. Цього року вестимуться пошуки лише архітектурного вирішення щодо будинку по Хрещатику, 5. А стосовно зведення висотних будівель у Києві, на це має бути дозвіл Міністерства будівництва, архітектури та комунального господарства України.

Про реконструкцію Європейської площі, до комплексу якої входить і будинок по Хрещатику, 5, розповімо у наступних номерах газети.

Кирило Прокопович Касаткін


19.01.2006   «Єдність» визначилась: Омельченко!.


19.01.2006   Очищуйтеся з джерела радості.


19.01.2006   «Хрущовки» зноситимуть без закону.


19.01.2006   Виручить мазут.


19.01.2006   Винною може бути «зірка».
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.