30 грудня 2005 року, п'ятниця №246 (17657) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ МІСТО ГРОМАДА САМОВИДЕЦЬ ГІСТЬ "ЯСК" СПОРТ

 ГРОМАДА
30.12.2005

Витав дух Сковороди


Народ уже звик: усе те, що відбувається під егідою Українського фонду культури, – робиться на високому естетичному і поважному державному рівні, по-людськи щиро і тепло.

Така атмосфера панувала і під час вручення фондівської премії імені Г. Сковороди великій групі знаних і шанованих діячів мистецтва, письменникам, з-поміж яких і відомий політик Олександр Мороз, але в ролі поета і автора книги публіцистики «Жива стерня», Володимир Черепков, російський поет, номінований на премію Григорія Савича за книгу українських поезій «Моя дорога», оперний співак, народний артист України Микола Шопша, вокальне тріо «Джерело» із Сумщини, поетеса з Харкова Наталя Матюх, живописець Володимир Зінченко, композитор Володимир Новаківський, культурні діячі Сергій Гальченко та Дмитро Янко, а також відомий вчений-славіст із Словаччини Микола Неврлий та пропагандист української літератури Валерій Ганічев із Росії.
Дякуючи м’якому гумору і ліризму ведучого вечора поета Михайла Шевченка, на імпрезі пошанування витав дух і її небесного патрона: не тільки звучали мудрі слова українського філософа, здавалося, звук його сопілки і голосу вплітався у спів Миколи Шопші, Юрія Рожкова, квартету «Явір» та багатьох інших артистів. А сам Григорій Савич, присівши десь скраєчку, все слухає і слухає, і не дає завершити чудесний концерт.

Галина Андрощук


30.12.2005   Цигарка не стріляє, але вбити може.


30.12.2005   Під звуки траурного маршу.


30.12.2005   Інтернет – необхідність, Інтернет – небезпека. Нікому не належить, а користуються – всі
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.