30 грудня 2005 року, п'ятниця №246 (17657) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ МІСТО ГРОМАДА САМОВИДЕЦЬ ГІСТЬ "ЯСК" СПОРТ

 КИЇВ
30.12.2005

Столиця стає європейською


Процес деіндустріалізації дедалі поширюється на Київ, бо міська влада взяла курс на перенесення підприємств-гігіантів за межі міста. А це – і вивільнення територій для житлового будівництва, і нові робочі місця, і поліпшення екології.

Перший заступник голови КМДА – начальник Головного управління економіки та інвестицій Валерій Борисов зазначив, що нині господарська структура столиці стає більш європеїзованою – поступово зменшується кількість промислових підприємств. «Одним із перших кроків, яким ми можемо найбільше пишатися, стало перенесення редукторного заводу на Полтавщину, – пояснив він. – Там ми створили чимало нових робочих місць, а тут – зберегли цінних 4 гектари землі, на яких нині провадиться будівництво сучасного торговельно-культурно-розважального центру». Новозбудований комплекс, що на вул. Індустріальній, планують ввести в експлуатацію вже наступного року. Пан Борисов розповів, що під час ухвалення рішення про перенесення редукторного заводу на ньому працювало 639 осіб, а новозбудований комплекс на вивільненій території це – 1800 робочих місць, не кажучи вже про рівень зарплати.

Одним із кроків європеїзації столиці стало й запровадження новітніх технологій. Пан Борисов розповів, що цьогоріч їх впровадженням займалися понад 230 столичних підприємств. А це дало змогу значно збільшити кількість нових видів продукції і водночас зекономити витрати енергії. Загалом же цього року обсяги виробництва промислового комплексу столиці зросли на 15 відсотків.

Оксана Біда


30.12.2005   Щасливої долі під мирним небом України!.


30.12.2005   Від польського президента, із вдячністю.


30.12.2005   Школярам – безпечну дорогу.


30.12.2005   Для консьєржів виділять кошти?.


30.12.2005   Вишивана пам’ять.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.