2 грудня 2005 року, п'ятниця №226 (17637) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ГРОМАДА ПОДРОБИЦІ СЛОВО ЖИТТЯ-БУТТЯ СПОРТ

 ПОДРОБИЦІ
02.12.2005

Перемога у Берліні


Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра з 2001 року реалізує програму «Діти – надія України», спрямовану на підтримку талановитих, обдарованих дітей, допомогу в становленні та розвитку молодих талантів, збереження національних культурних традицій, популяризації українського мистецтва, зміцнення позитивного іміджу нашої країни за кордоном.

У липні відбувся міжнародний дитячий фестиваль «Змінимо світ на краще!» Однією з кращих на ньому цього року була делегація Німеччини. Юні журналісти та артисти театральної студії «Телекомпашка» (Берлін) яскраво розповіли про свою країну. Під час фестивалю діти знайшли чимало друзів у різних країнах, домовилися про нові зустрічі. Як відлуння фестивалю на адресу Фонду Надії і Добра надійшло запрошення від організаторів Міжнародного фестивалю виконавців популярної пісні «Berliner Perle» з пропозицією взяти участь у ньому українським колективам.

Конкурс щойно завершився у Берліні. Право представляти нашу країну на конкурсі здобули гурт «Абсолют» (Луганськ) та юна співачка з Івано-Франківської області Ольга Ошитко, які стали переможцями щорічної програми «Хай здійсняться дитячі мрії». Вони й на берлінському фестивалі не залишилися без призових місць.

Валентина Довженко, голова правління Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра, за підтримки якого діти взяли участь у конкурсі в Німеччині, привітала переможців. Вони поділилися своїми враженнями від конкурсу, творчими планами.
02.12.2005   ...І житло для двірників. Про реформу, жеки та плату за воду


02.12.2005   Наша «газова» відповідь Росії. За справу береться приватний капітал
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.