2 грудня 2005 року, п'ятниця №226 (17637) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ГРОМАДА ПОДРОБИЦІ СЛОВО ЖИТТЯ-БУТТЯ СПОРТ

 КИЇВ
02.12.2005

Депутатська допомога


Днями на зустрічі з представниками громадськості Солом’янського району столиці депутат Київради Павло Кривонос передав медичним закладам гуманітарну допомогу.

Зокрема дитяча клінічна лікарня №3 отримала електроплити для харчоблоку, дитячі возики, манежі, ліжечка, матраци, іграшки, дитячий одяг, книжечки для розмальовки. Міській клінічній лікарні №4 передали візки для хворих з обмеженнями рухового апарату, комплекти хірургічних халатів.

Це не перша така акція депутата Павла Кривоноса. Він постійно опікується медичними закладами столиці і Солом’янського району зокрема. За сприяннями міжнародних благодійних фондів за роки свого депутатства Павло Кривонос передав медичним закладам майже 40 тонн гуманітарних вантажів вартістю близько 300 тисяч гривень. Функціональними ліжками з комплектами постільної білизни і матрацами укомплектовано 12 боксів у міській клінічній лікарні №4, палату у відділенні атеросклерозу та хронічної ішемічної хвороби серця Інституту ім. Стражеска, денний стаціонар Солом’янської поліклініки №3. Надано також засоби сприяння пересуванню і догляду за тяжкохворими, медичний спецодяг із країн Європи, медичне і комп’ютерне обладнання, легкове авто тощо.
Цього ж дня депутат мав ще одну зустріч з батьками дітей, хворих на цукровий діабет. Він передав їм медикаменти, засоби для самоконтролю та введення інсуліну. Жінці, якій через цю хворобу ампутували ноги, депутат надав візок для пересування.

Володимир Анатолійович Щербина


02.12.2005   Передбачено «витрусити» 11 млрд. із кишень громад. Для народу, а не для уряду


02.12.2005   Землю – селянам, а міську – підприємцям. Потрібен новий закон


02.12.2005   50-разовий квиток.


02.12.2005   Нічний розстріл.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.