10 листопада 2005 року, четвер №210 (17621) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ГРОМАДА МЕДМІСТЕЧКО ПРАВО КУЛЬТУРА ДОБРИВЕЧІР

 КИЇВ
10.11.2005

Тепер сміття буде кольоровим


Якщо киянам не до вподоби сортувати непотріб по різних торбинках, то їх спробують переконати викидати відходи хоча б у два різних контейнери. Чи спрацює запропонована система, побачимо вже на початку нового року.

Концепцію роздільного збирання сміття в багатьох країнах уже впроваджено. Пробували щось подібне і в нас. Однак не прижилося. Але «хрест» на цьому не поставлено, навіть навпаки – запропоновано нові розробки. Однією з них стане окреме збирання органіки й твердих побутових відходів (ТПВ). Начальник Головного управління комунального господарства Михайло Шпарик під час розгляду концепції системи роздільного збирання відходів у Києві розповів, що з 1 січня в кожному районі столиці (для цього обрано 10 ЖЕКів) у кількох спеціальних місцях планується встановити кольорові контейнери: жовті – для органіки, сині – для неорганічних відходів (їх деінде можна побачити й нині – встановлено компанією «ГРІНКО» за власний кошт).

«Неорганічний непотріб возитимуть на переробку до сміттєсортувальної станції, що на Червонопрапорній, решту – на полігон», – пояснив Михайло Миколайович. Також він розповів, що для активної участі громадян розроблятимуть спеціальні плакати та листівки, котрі невдовзі почнуть з’являтися в будинках. Щодо фінансування цього проекту, то за словами пана Шпарика, кошти на інформування та урни мають закласти у бюджет столиці на наступний рік. Чимало зусиль для того, щоб запропонована система запрацювала, докладе й ВАТ «ГРІНКО-Центр». Голова його правління В’ячеслав Орлов розповів, що нині перша в Україні сміттєсортувальна стація набрала неабияких обертів, тож із наступного року заплановано будівництво ще однієї такої – неподалік від діючої.

Оксана Біда


10.11.2005   Право вершити людські долі. Суддя – це місія


10.11.2005   «Херсонщина» розширюється.


10.11.2005   Мала опера «заспіває» наступного року.


10.11.2005   «Що у жменьці рису?».


10.11.2005   Кияни проти недоторканності.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.