11 жовтня 2005 року, вiвторок №188 (17599) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ПОЛІТИКА ГРОМАДА ПОДРОБИЦІ ПОСТАТЬ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ГРОМАДА
11.10.2005

Авіатори чекатимуть наступного року


Військове відомство переймається виконанням пріоритетних завдань до кінця 2005 року. Під час наради в Міністерстві оборони його керівник Анатолій Гриценко наголосив, що нині найважливішим є виконання планів бойової підготовки. Як повідомляє прес-служба Міноборони України, військовослужбовці аеромобільних підрозділів більш, ніж планувалося, стрибають із парашутом. Значно краще, ніж торік проводяться навчання в Сухопутних військах. Що стосується авіаторів, то їм треба дочекатися наступного року, коли, як обіцяють генерали, льотчики зможуть налітати по 120 годин.

Іще одним пріоритетним напрямом Анатолій Гриценко вважає виконання заходів з реформування Збройних сил. Він зауважив, що більшість із них припадає на кінець року.

Розв’язується проблема забезпечення офіцерів житлом, але не так швидко, як хотілося б.

Незадоволений пан Гриценко й тим, як відбувається передавання військових містечок, звільнених під час реформування та скорочення армії. Міністр доручив керівникам профільних департаментів та управлінь максимально прискорити цей процес. Щодо підготовки до зими, то тут зроблено далеко не все. Але час ще є. Нині проводяться відповідні тендери на закупівлю пального та інших матеріальних ресурсів.

Євген Іванович Хорунжий


11.10.2005   Хліборобська арифметика. Одна тонна солярки коштує десять тонн зерна


11.10.2005   Українська книжка за соціальною ціною. Бібліотека ділових шедеврів
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.