Мерлені вдовольнилася сріблом

Олімпійська чемпіонка Афін та триразова чемпіонка світу українка Ірина Мерлені не зуміла вибороти золото на світовій першості в Будапешті.
У фінальному поєдинку в категорії до 48 кг наша спортсменка несподівано поступилася китаянці Хьянчжу. Причому, Мерлені програла китаянці «туше» (чиста перемога)...

Перший 2-хвилинний раунд Мерлені виграла з рахунком 2:1, а на початку другого українка невдало виконала прийом і в результаті опинилася на килимі в «мертвому» захваті нікому невідомої до цього чемпіонату китаянки. Отже, замість запланованого золота, наша збірна здобула срібло.

Програла у бронзовому фіналі цього вечора й ще одна українка – Олександра Когут у категорії до 51 кг. Наша 18-річна Олександра поступилася Енкьялгар з Монголії на «туше» в другому раунді.

У вазі до 120 кг у чоловіків мав шанс поборотися за бронзу Вадим Тасоєв, але програв американцеві Толлену Томпсону.