Столичний «Сокіл» розпочав упевнено

Київський «Сокіл», незважаючи на першу поразку у Відкритому чемпіонаті Білорусі з хокею, продовжує демонструвати непогану гру. Перед матчем у столиці України з діючим чемпіоном, команда Олександра Сеуканда здобула чотири перемоги поспіль і має у своєму активі – 12 очок.

Минулої неділі у столичному СК «Авангард» кияни приймали клуб «Юність» і поступилися 1:3. Уже в першому періоді мінчани закинули у ворота Олександра Федорова дві шайби. На початку третього періоду Олександр Шевченко скоротив розрив у рахунку (1:2), але за 5 хвилин до кінця двобою Артем Чернов знову збільшив перевагу «Юності» до двох шайб.

Після п’яти турів «Сокіл» у турнірній таблиці чемпіонату займає третє місце. Вчора пізно ввечері у тому ж «Авангарді» наша команда приймала могильовську команду «Хімволокно» – бронзового призера минулорічної першості. До вчорашньої зустрічі ця команда відставала від «Сокола» на 2 очка і займала слідом за ним четверту сходинку в таблиці.