9 липня 2005 року, субота №123 (17534) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ ІСТОРІЯ ГІСТЬ "ЯСК" ЗООСВІТ МУЗОН СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ДОБРИВЕЧІР
09.07.2005

У фіналі – «Контроль»


Художники групи Р.Е.П. відкрили в Центрі сучасного мистецтва творчу лабораторію. Протягом липня та серпня з 15 до 18 години кожен охочий  матиме змогу спостерігати, як створюються радикальні твори мистецтва.

Уже вчетверте за  час свого існування Центр сучасного мистецтва міняє  формат з виставкового на робочо-презентаційний. Задум – побудова діалогу не стільки між твором і глядачем, скільки між людьми мистецтва – художниками, глядачами, арт-критиками. Мета відкритої лабораторії групи Р.Е.П., до якої належать двадцять художників, – продемонструвати сам процес творчості у русі, де постійно відбуваються зміни. Володимир Кузнєцов створює кімнату з пінопласту, Жанна Кадирова з будівельної піни ліпить макет пачки цигарок. «Значно приємніше працювати разом, спостерігати, як кожен свої думки втілює в реальність – з’являється більше ідей та енергії», – каже вона.

У рамках Відкритої лабораторії буде проведено лекції та семінари на теми сучасного мистецтва. Також відбуватимуться презентації художників-учасників групи Р.Е.П.: кожному присвятять один день. Завершиться Відкрита лабораторія у вересні великою виставкою під назвою «Контроль».

Ольга Шрек


09.07.2005   Материк пісні.


09.07.2005   Знайдені обереги.


09.07.2005   Вітер ношу із собою.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.