9 липня 2005 року, субота №123 (17534) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ ІСТОРІЯ ГІСТЬ "ЯСК" ЗООСВІТ МУЗОН СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 МУЗОН
09.07.2005

Інопланетний півень


Після кількох років таємничих натяків та відсутності нового творчого продукту, публічне життя розпочала Катя Чілі. Першим її кроком стала презентація макси-синглу «Півні».

І сама схожа на інопланетного півня, загадкова Катя Чілі вразила силою свого акапельного співу, екстравагантністю та професійністю нової програми. Над нею Катя працювала упродовж  трьох останніх років, переробляючи матеріал кілька разів.  Її музика не просто поєднує автентичний матеріал із традиціями електронної музики, тепер електроніка синтезує прадавні пісні. Свій новий стиль Катя окреслила як «етно-електро». Власне, слова у композиції «Півні» – народні. На диску вміщено також сім реміксів на неї, дует з Сашком Положинським «Понад хмарами» та відеокліп «Півні». Режисер ролика – відомий український митець Іван Цюпка. Він створив відео у технології 3D-графіки, об’єднав стилістику кібер-панку та японського аніме.

Вихід повноцінного альбому заплановано на осінь цього року. Новий матеріал Каті Чілі надзвичайно зацікавив представників західної музичної індустрії.

Тим часом співачка навчається в аспірантурі університету, досліджуючи українські народні казки. Займається йогою та впевнена, що самопоглиблення пішло їй на користь. «Ставши популярною у 18 років,  я думала, що це  цілком природно, що так і має бути: слава, інтерв’ю, зацікавлення людей  моєю персоною, – пригадує Катя. – Але  відтоді минуло кілька років, і за цей час я змінила пріоритети. Тепер я стала мудріша і спокійніше ставлюся до того, що відбувається. У житті все має свою ціну, і в мудрості вона також є».
09.07.2005   «Здуби» на велосипеді.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.