3 червня 2005 року, п'ятниця №100 (17511) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ СПОЖИВАЧ СЛОВО ІСТОРІЯ СПОРТ

 ЗВІДУСІЛЬ
03.06.2005

Без яєць та майонезу


Візит цього поважного гостя до будь-якої країни світу завжди опиняється в центрі уваги. Сорос – не президент  і не прем’єр. Він – «усього-на-всього» мільярдер, з грошима якого пов’язують зміну політики не однієї країни Європи.

Цими днями в Києві триває Європейський дебатний форум, ініціатор якого – Джордж Сорос.

Учасники зібрання в Києво-Могилянській академії обговорювали те, яким шляхом має йти Україна, аби на її теренах норми європейського права стали нормами українськими. І в який спосіб слід змінювати життя українців на краще відповідно до європейських стандартів.

Джордж Сорос пригадав, що востаннє він був в Україні торік у березні. Тоді вона мала зовсім інакший вигляд. За словами американського філантропа, тодішній глава президентської адміністрації відверто йому перешкоджав, організував пропагандистську кампанію проти нього. Під час конференції з прав людини пана Сороса тоді облили чи то рідиною, чи то майонезом «братчики» Корчинського.

Заокеанський гість застеріг українців од надмірного захоплення спогадами про помаранчеве минуле. Долучити найрізноманітніші верстви населення України до обговорення питань європейської інтеґрації, визначити шлях до Європи, яким слід рухатися Україні, і безупинно йти ним – ось ті завдання, втілення в життя яких, на думку пана Сороса, є сьогодні пріоритетними для українців. «Революційна демократична зміна режиму – це лише початок дороги. Далі необхідно довго й наполегливо працювати над проектом розбудови інститутів відкритого суспільства. Це потребує значного часу й подолання значних перешкод», – зазначив мільярдер.

Богдан Вікторрович Чухліб


03.06.2005   Коновалюкові знову треба йти на базар.


03.06.2005   Допомогти інвалідам знайти роботу.


03.06.2005   Голландці «поховали» конституцію?.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.