3 червня 2005 року, п'ятниця №100 (17511) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ЗВІДУСІЛЬ СПОЖИВАЧ СЛОВО ІСТОРІЯ СПОРТ

 ЗВІДУСІЛЬ
03.06.2005

Голландці «поховали» конституцію?


Виборці Нідерландів на своєму референдумі, як і за кілька днів до них французи, рішуче відкинули проект нової конституції Європейського Союзу, тим самим завдавши проектові у його теперішньому вигляді смертельного удару. Попередні результати голландського референдуму свідчать, що понад 60 відсотків з них проголосували проти.

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу нарешті визнав існування, як було сказано, серйозної проблеми. Водночас він закликав інші країни Європейського Союзу не робити поквапливих висновків і не відмовлятися від процесу ратифікації конституції ЄС.

Чому ж тоді європейці таки почали «відфутболювати» євроінтеграцію? За твердженням аналітиків, голландці, які платять найбільше, в розрахунку на душу населення, в казну Євросоюзу, ситі по горло брюссельськими бюрократами, безконтрольною імміграцією, погіршенням економічних умов і… польськими сантехніками. Можна ще згадати литовських сажотрусів, естонських рибалок, чеських автомеханіків і словацьких будівельників... Усі вони досить фахові, а зарплату погоджуються отримувати меншу, ніж голландці. Це призводить до втрати нащадками Рембрандта своїх робочих місць.

Богдан Вікторрович Чухліб


03.06.2005   Коновалюкові знову треба йти на базар.


03.06.2005   Допомогти інвалідам знайти роботу.


03.06.2005   Без яєць та майонезу.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.