5 травня 2005 року, четвер №80 (17491) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ГРОМАДА СПОЖИВАЧ КУЛЬТУРА ДОБРИВЕЧІР

 КИЇВ
05.05.2005

Великдень у Фонді Святої Марії


Опівдні у Великодню суботу сонце нарешті визирнуло з-за хмар і осяяло сквер Котляревського, де зібралося більш як 4 тисячі киян, – переважно літніх і малозабезпечених, – аби відзначити найсвітліше християнське свято.

Одержавши у Міжнародному благодійному фонді Святої Марії гостинці – дві паски, шоколадні цукерки і сік, – вони розходилися вервечками і розташовувалися зручніше. За багато років (першою серйозною акцією Фонду тринадцять років тому було свято «Великдень у твоєму домі») усі звикли, що Ганна Матіко-Бубнова не просто роздає паски, а влаштовує гарне духовне свято, наприкінці якого давній друг Фонду, настоятель Свято-Макаріївського храму отець Анатолій (Затовський) їх освячує.

Концерт духовного співу розпочав Київський муніципальний хор «Хрещатик». Далі співали дитячий фольклорний ансамбль «Зернятко» з будинку дитячої творчості «Вітряні гори» Подільського району й півчі зі Свято-Макаріївського храму. Відтак отець Анатолій та отець Владислав (Софійчук) освятили паски і гостям фонду, і численним мешканцям мікрорайону.

Ганна Арсеніївна Кулага


05.05.2005   Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО: «Це не демократія, а охлократія».


05.05.2005   Хто замовив напад?.


05.05.2005   Свято всіх киян.


05.05.2005   Ще є час для усунення недоліків.


05.05.2005   І ні на копійку більше.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.