5 травня 2005 року, четвер №80 (17491) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ ГРОМАДА СПОЖИВАЧ КУЛЬТУРА ДОБРИВЕЧІР

 КИЇВ
05.05.2005

Хто замовив напад?


Як відомо, вранці 30 квітня вчинено напад на наметове містечко біля Київської мерії. Наміри цивілізовано демонтувати намети було зухвало порушено. За даними столичного управління МВС, у побитті мешканців містечка брали участь не менш як 50 осіб.

Невідомі з’явилися біля будинку мерії близько шостої ранку. Йшли з боку Бессарабки. Першими під ударом опинилися намети тих, хто виступає на підтримку Олександра Омельченка. Опоненти прибічників міського голови – представники Коаліції помаранчевої революції – стали наступними жертвами. Побоїще тривало близько півгодини. Внаслідок цього десятеро отримали поранення, шестеро перебувають у лікарні. На місці злочину затримано 14 осіб.

Костянтин Стогній, в.о. начальника Департаменту по зв’язках із громадськістю МВС України так прокоментував подію: «Говорити про те, що це якась партія, організація або компанія поки що неможливо. Триває слідство. Перевірка ведеться передусім не на політичну приналежність, а на чистоту перед законом. З цього приводу і виникають запитання. Серед затриманих є люди з кримінальним минулим».

Слідчі Шевченківського райвідділу столичної мілиції порушили кримінальну справу за ст. 296, ч. 2 – «хуліганство». Нині з’ясовують, хто замовив акцію залякування і хто є ініціаторами нападу.

Інф. «ВК»
05.05.2005   Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО: «Це не демократія, а охлократія».


05.05.2005   Свято всіх киян.


05.05.2005   Великдень у Фонді Святої Марії.


05.05.2005   Ще є час для усунення недоліків.


05.05.2005   І ні на копійку більше.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.