Грузини «реваншувалися» після фінального свистка

Греки в Тбілісі зіграли без травмованого Делласа, в зв’язку з чим довелося перекроїти захисну ланку, проте в обороні майже не помилялися. Господарі, в основному, загрожували воротам Нікополідиса здалеку, й відзначилися тільки тому, що досвідчений голкіпер європейських чемпіонів не впорався з далекобійним ударом Кобіашвілі. Асатіані, вихід якого на поле був під питанням через ушкодження ноги, добив у сітку м’яча, що по-зрадницьки відскочив од першого номера греків. У ці хвилини найпомітнішим на полі був 19-річний опорний хавбек Гогуа. Проте вирішальним став вищий загальний клас гостей. І стрільці, й асистенти (в цій ролі виступили Карагунис, Яннакопулос і Загоракис) у вирішальні моменти зіграли бездоганно, чого не скажеш про Арвеладзе та Іашвілі, котрі змарнували слушні нагоди після перерви. А завершився матч скандалом: уболівальники закидали поле пляшками і, прорвавши ланцюг охоронників, устигли надавати стосунів і своїм, і чужим футболістам. А от у Стамбулі пристрасті вирували в дебюті. Спочатку турки реалізували пенальті, призначений за грубу гру проти Емре, а вже на 5-й хвилині (!) подвоїли  результат, щоправда, з допомогою «українця» Бечирі з донецького «Металурга». Надалі напруження спало, хоча моменти для взяття воріт були. Однак албанський дебютант Ліка та його досвідчений турецький колега Рюштю, який проводив сотий матч у національній команді, зіграли віртуозно на останньому рубежі. Натомість у данців узагалі не було проблем. Два м’ячі вони забили з «другого поверху» після «стандартів» у виконанні Йоргенсена (напівоборонця «Фіорентини» вважали травмованим навіть земляки), а ще одного разу розіграли стрімку багатоходівку з результативною передачею Приске і влучним ударом Меллера. Перевага господарів була такою вагомою, що вони навіть надали додатковий перепочинок головному стрільцеві – Томассону.

Друга група. Грузія – Греція – 1:3 (Асатіані, 22 – Капсис, 44, Вризас, 45, Яннакопулос, 54). Ломая, Каладзе, Мжаванадзе, Хизанейшвілі, Хизанишвілі, Квирквелія, Асатіані, Гогуа (Цкитишвілі, 46), Ш.Арвеладзе (Іашвілі, 62), Деметрадзе, Кобіашвілі – Нікополідис, Гумас, Сейтаридис, Капсис, Кацуранис, Басинас, Загоракис, Карагунис, Яннакопулос, Харистеас, Вризас. Туреччина – Албанія – 2:0 (Неджаті, 3, пн, Бечирі, 5, у свої ворота). Рюштю, Корай, Балчі, Юміт, Толга, Бастюрк, Емре (Бюлент, 84), Тораман, Х.Алтинтоп (Гекдениз, 76), Неджаті, Фатих (Айхан, 63) – Ліка, Е.Бечирі, Далку, Хакши, Лала, Кана, К.Дуро (Буши, 79), Скела, Богдані, Таре, Аліай. Данія – Казахстан – 3:0 (Меллер, 10, 48, Поульсен, 33). Соренсен, Поульсен, Приске, Лаурсен, Н.Єнсен, Гельвег, Д.Єнсен (К.Єнсен, 46), Гронк’яєр (Сильбербауер, 73), Томассон (Перес, 46), Йоргенсен, Меллер – Новиков, Балтієв, Авдеєв, Смаков, Карпович, Чичулін (Ларін, 46), Ляпкін, Фамільцев, Травін (Байжанов, 56), Родіонов, Утабаєв (Дубинський, 77).