25 березня 2005 року, п'ятниця №53 (17464) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ УКРАЇНА ПОДРОБИЦІ ПАМ’ЯТЬ ГІСТЬ "ЯСК" СПОРТ

 УКРАЇНА
25.03.2005

Шукатимуть свідків трагедії


25 березня українські патріоти вшановують пам’ять Вячеслава Чорновола – голови Народного Руху, героя України. Цього дня спливає шоста річниця з дня його трагічної загибелі. Вранці покладуть квіти до могили Вячеслава Максимовича та відбудеться панахида, потім на п’ятому кілометрі Бориспільської траси, де він загинув – мітинг, а ввечері в будинку Центральної Ради (будинок учителя) – вечір пам’яті.

А напередодні в офісі НРУ відбулася прес-конференція керівництва Руху, на якій порушувалося питання про повернення матеріалів у справі загибелі Вячеслава Чорновола на дорозслідування.

На думку лідера НРУ, міністра закордонних справ Бориса Тарасюка, цим розслідуванням мають зайнятися Міністерство внутрішніх справ та Генпрокуратура.
– Похапцем розглянута і закрита справа залишає багато білих плям, – вважає голова слідчої комісії Руху Микола Степаненко. – Це і незрозумілий маршрут КамАЗу, плутання в свідченнях його водія, розбіжності в документах на відрядження, суперечності результатів під час моделювання ДТП, а головне – це дії влади, яка зволікала і гальмувала слідчий процес.

Рухівці, зазначив М.Степаненко, і надалі збиратимуть матеріали і шукатимуть свідків трагедії.

Володимир Анатолійович Щербина


25.03.2005   В опозиції є позиція. Немає пропозиції.


25.03.2005   Чути й бачити.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.