«Королі» ледве не залишились голими

Мадридський «Реал» провів свій найгірший матч під керівництвом Вандерля Лушембургу, проте знову виграв, сьомий раз поспіль. До 77 хвилини зустрічі Галактікос поступалися «Осасуні» 0:1. На 36-й хвилині гри після грубої помилки Івана Ельґери господарі поля відкрили рахунок. Мали вони ще кілька дуже реальних гольових моментів. Здавалося, що «Реал», якому геть нічого не вдавалося в атаці, таки втратить очки й матиме першу поразку 2005 року. Але на те вони й «королі», щоб уміти хитрувати. Цього разу хитрість проявилася в тому, що гості заколихали «Осасуну» і нараз вистрілили серією різких контратак – протягом лише трьох хвилин мадридський клуб зумів переломити хід матчу. Спочатку після подачі зі штрафного Роберто Карлосом вдало на  добиванні зіграв Майкл Оуен. А потім після удару зі штрафного Девіда Бекхема голкіпер «Осасуни» Рікардо Сансоль не втримав м’яча, що й призвело до гола у виконанні Ельґери, який реабілітувався за помилку в першому таймі. «Реал» зберіг відставання від «Барселони», яка першого ігрового дня 23-го туру, в суботу, на виїзді розгромила «Сарагосу» з рахунком 4:1. Результат матчу «Севілья» – «Вільяреал» – 2:1. Тож суперник «Динамо», сподіваємося, мав би приїхати до столиці України не з бойовим настроєм.

Інші матчі 23-го туру в прімейро: «Атлетик» Більбао – «Бетис» – 4:4; «Атлетико» Мадрид – «Леванте» – 0:0; «Еспаньол» – «Хетафе» – 2:0; «Мальйорка» – «Альбасете» – 2:1; «Нумансія» – «Малага» – 0:1; «Расинг» – «Реал Сосьєдад» – 1:3; «Валенсія» – «Депортиво» – 1:2. Лідери перегонів: «Барселона» – 54, «Реал» – 47, «Севілья» – 41, «Валенсія» – 38, «Еспаньол» – 38, «Вільяреал» – 38 очок. Стрільці – Ето’О («Барселона») – 17 голів, Форлан («Вільяреал») – 14, Олівейра («Бетис») – 13.