2 лютого 2005 року, середа №18 (17429) останнiй номер RSS
Головна ЗВІДУСІЛЬ ПОЛІТИКА МІСТО ПОДРОБИЦІ ІСТОРІЯ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ПОДРОБИЦІ
02.02.2005

Довіряй, але перевіряй


Здавалося б, кому-кому, а Україні, що добровільно позбулася ядерних ракет наземного, морського та повітряного базування, слід довіряти. Але ні, в нашому нестабільному світі ніхто нікому не довіряє, а тому хід озброєнь і роззброєнь постійно контролюють країни-партнери з міжнародних угод. Перевіряють дотримання встановлених обмежень (виявляється, і такі є) щодо кількості озброєння та військової техніки, що підпадає під дію договорів. Згідно із ними наша держава, за словами заступника начальника управління верифікації (контролю – Є.Х.) Збройних сил України полковника Анатолія  Лойшина, скажімо, не може мати більше ніж 4040 одиниць танків, 5050 – інших бойових броньованих машин, 330 одиниць ударних вертольотів. Існують обмеження і щодо бойових літаків, артилерійських систем тощо.

Чи дотримується Україна своїх зобов’язань перед міжнародним співтовариством? Учасники 537 інспекцій із 12 держав (починаючи з 1992 року) беззаперечно підтвердили – так. Минулий 2004 рік, протягом якого на нашій території було проведено 15 інспекцій, зокрема з боку безпосередніх сусідів: Румунії, Словаччини, Польщі та Угорщини, ще раз підтвердив миролюбність України. Не було зафіксовано жодного зауваження щодо виконання Україною договорів.

Однак перевіряють не тільки нас, перевіряємо й ми. Торік Україна здійснила спостережні заходи щодо Італії, Німеччини, Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Болгарії, Туреччини та Грузії.

Євген Іванович Хорунжий


02.02.2005   Іноземні інвестиції нам потрібні.


02.02.2005   Срібне визнання талантів.


02.02.2005   Молодь про майбутнє. Своє і України.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.