2 лютого 2005 року, середа №18 (17429) останнiй номер RSS
Головна ЗВІДУСІЛЬ ПОЛІТИКА МІСТО ПОДРОБИЦІ ІСТОРІЯ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ПОДРОБИЦІ
02.02.2005

Срібне визнання талантів


Нащодавно в Монте-Карло, перлині мініатюрного князівства Монако і столиці азартних ігор, відбувся найпрестижніший Міжнародний конкурс циркового мистецтва, на якому вихованці Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтв В’ячеслав та Олександр Ірошникови здобули срібного клоуна та срібні медалі.

– На конкурс у Монте-Карло без таланту не потрапиш, а тим паче не посядеш призового місця, – не без гордості заявив директор коледжу, заслужений діяч мистецтв України, професор О.Чуніхін. – Переможці стають всесвітньо відомими артистами, з ними одразу ж підписують контракти. Якщо Паризький міжнародний конкурс є молодіжним, то в Монте-Карло з’їжджаються профі.

Нагадаємо, що перш ніж отримати срібного клоуна в Монте-Карло, брати Ірошникови під керівництвом режисера Тараса Подзнякова здобули Ґран-прі на минулорічному Паризькому конкурсі. Там брати ткнули за пояс китайський колектив із 40 атлетів, які буквально заполонили арену. Однак цього року колективізм узяв реванш і китайці отримали золотого клоуна. І хоча Піднебесну представляла вже інша команда, однак китайці не відмовилися від власної цікавинки – масовості: на арені було тридцять атлетів.
Все одно друге місце в Монте-Карло – безумовний успіх. Свідченням цього є те, що відразу після виступу Ірошникових член журі – принц Реньє ІІІ Грімальді (князює в Монако з 9 травня 1949 року), стоячи аплодував українцям (окрім них такої честі удостоїлися лише китайці).

Іван Данюк


02.02.2005   Іноземні інвестиції нам потрібні.


02.02.2005   Довіряй, але перевіряй.


02.02.2005   Молодь про майбутнє. Своє і України.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.