2 лютого 2005 року, середа №18 (17429) останнiй номер RSS
Головна ЗВІДУСІЛЬ ПОЛІТИКА МІСТО ПОДРОБИЦІ ІСТОРІЯ СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 МІСТО
02.02.2005

На вежі радості


На Броварському проспекті (біля станції метро Дарниця) відкрито двадцятий київський ресторан МакДональдз. Його будівництво розпочалося у вересні 2004 року й обійшлося компанії «МакДональдз Україна» у 1,5 млн. доларів. В інтер’єрі нового приміщення: три вікна «МкДрайв», 160 посадкових місць, десяток пальм і понад 500 світильників класу люкс.

Але, що таке люстри і діжки з пальмами, якщо їх розмістити без врахування бажань найменших відвідувачів цього закладу? Саме тому пропозиції й побажання дітей в малюнках і листівках на ім’я найвеселішого у світі клоуна і друга всіх дітей – Рональда МакДональда – вивчають і намагаються втілити в життя. Справжнім подарунком для дітвори стала, крім самого ресторану і незабутньої шоу-програми з циркачами, конкурсами і феєрверком, триповерхова ігрова вежа. З літаком, шведською стінкою, диво-гіркою і секретними проходами, вона сподобалася не лише малюкам, а й старшим дітям.

Особливість нового закладу – спеціальний під’їзд і туалетна кімната для людей з обмеженими фізичними можливостями. Не забули і про молодих батьків – встановлено спеціальний столик для сповивання немовлят. А ще, і це не менш важливо, згідно з дендропланом Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища, навесні компанія МакДональдз висадить навколо нового ресторану 67 дерев, 60 саджанців хвойних порід, 136 кущів і квітів.

Костянтин Олександрович Коваль


02.02.2005   Обережно, зелена вода!.


02.02.2005   Печерська «інсоляція». Журналістське розслідування
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.