«Селтик» обійшов «Шахтаря» в боротьбі за втішну путівку

Шотландці, проявивши неабиякий характер, завоювали на «Камп Ноу» дуже важливу нічию, подарувавши величезну радість десятитисячній армії своїх симпатиків, що спеціально вибралися до Каталонії, щоб підтримати своїх улюбленців. До перерви беззаперечною перевагою володіла «Барса», й інколи на території Хедмана здіймався справжній переполох. Близькими до того, щоб відкрити лік голам, були ледь не всі гравці атаки господарів, а також оборонець шотландців Макнамара, який ледь не «зрізав» м’яча в свої ворота. Втім, гол таки відбувся: Ето’О, розігравши класичну «стінку» з Деку, технічним ударом поцілив у кут воріт. «Барса» не збавляла обертів і надалі, проте розвинути успіху не змогла: Хаві не влучив у порожні ворота з кількох метрів, а Ето’О не зумів узяти гору в дуелі з голкіпером. А під завісу тайму шотландці віртуозно розіграли штрафний: Петров ударив, Варга переправив м’яча на дальню стійку, а вже Хартсон завдав невідпорного «пострілу». По перерві гості поступово перехопили ініціативу і навіть були близькими до того, щоб уперше в історії виграти гостьовий євроліговий матч, але задовольнилися й нічиєю, яка вивела їх уперед у заочній дуелі з гірниками за місце в Кубкові УЄФА.

Група «F». «Барселона» (Іспанія) – «Селтик» (Шотландія) – 1:1 (Ето’О, 24 – Хартсон, 45). Вальдес, Беллеті, Маркес, Пуйоль, Хаві, Жюлі (Іньєста, 60), Ето’О, Рональдиньйо, Сильвіньйо (ван Бронкгорст, 46), Деку, Олегер – Хедман, Макнамара, Валгарен, Бальд, Томпсон (Воллес, 87), Саттон, Хартсон, Агате, Леннон, Ст.Петров, Варга (Камара, 66). Становище команд: «Мілан» – 12 очок, «Барселона» – 10, «Селтик» – 4, «ШАХТАР» – 3. Наступні матчі. 7 грудня, вівторок: «ШАХТАР» – «Барселона», «Селтик» – «Мілан».