«Королівська» нічия

До перерви суперники діяли в уповільненому темпі, остерігаючись позиційного провалу на своїй половині поля. І чи не перше колективне прискорення призвело до взяття воріт: українець Воронін, відгукнувшись на простріл Новотного, головою спрямував м`яча в поперечину, а Бербатов, який відреагував на відскок раніше, ніж Самуель, добив «шкіряного» в сітку. Мадридці додали в швидкості по перерві, й таки перевели гру до володінь гостей. Могли забити Рональдо, Сальгадо та Морієнтес, але змарнували неабияк зручні нагоди. Зате Рауль, якому асистував Фігу, свого шансу не змарнував. До речі, цей гол став сорок дев`ятим для капітана «Реала», і тепер саме Рауль очолює історичний стрілецький реєстр Кубка європейських чемпіонів разом із своїм легендарним одноклубником Ді Стефано… Героєм завершальних хвилин став німецький голкіпер Бутт. Він, зокрема, парирував одинадцятиметровий у виконанні Фігу (на знімку). І «Байєр», натхненний віртуозною грою свого першого номера, здобув особливо бажану та важливу нічию на «Сантьяго Бернабеу».

Група «В». «Реал» (Іспанія) – «Байєр» (Леверкузен) – 1:1 (Рауль, 70 – Бербатов, 36). Нереалізований пенальті: Фігу, 81. Касильяс, Сальгадо, Карлос, Зидан, Ельгера, Рауль, Рональдо, Фігу, Гуті, Самуель, Бекхем (Морієнтес, 54) – Бутт, Жуніор, Жуан, Новотний, Бербатов, ВОРОНІН (Балич, 83), Кжиновек (Фрайєр, 76), Бабич, Шнайдер, Рамелов, Пласенте. Становище команд: «ДИНАМО» – 10 очок, «Байєр», «Реал» – по 8, «Рома» – 1. Наступні матчі. 8 грудня, середа: «Байєр» – «ДИНАМО», «Рома» – «Реал».