12 листопада 2004 року, п'ятниця №190 (17376) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ УКРАЇНА СВІТ СУСПІЛЬСТВО ПОЛІТИКА МЕДМІСТЕЧКО ЄВРОПА МОВА КРИМІНАЛ ЗООСВІТ МУЗОН СПОРТ

 МЕДМІСТЕЧКО
12.11.2004

Епідемію несуть три віруси


Як повідомила Головний державний санітарний лікар Києва Ірина Козлова, підвищення рівня захворюваності на грип у столиці можливе з середини листопада.

Чого очікувати

За повідомленнями МОЗ України, в світі та Україні спостерігається одночасна циркуляція вірусів грипу А та В, а також активізація підтипу А(НЗN2)/Fujian/411/2002. Очікують, що епідемія грипу буде середньої інтенсивності. Але, виходячи із загрози появи вірусів-мутантів грипу птахів та людини, які можуть спричинити пандемію серед людей, Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про передпандемічну ситуацію.

Основними заходами запобігання і боротьби з епідемією грипу є вакцинація. «ВК» уже повідомляв, що в Україні є епідемічно актуальна вакцина Інфлувак – інактивована, субодинична (найсучасніша, третьої генерації) вакцина без консервантів, яка випускається у вигляді шприца.

Згідно з розпорядженням Київської міськдержадміністрації «Про організацію профілактичних заходів щодо захисту населення Києва від захворювання на грип та інші ГРЗ», у столиці за бюджетні кошти буде зроблено щеплення 8011 особам. Це вихованці і персонал дитячих будинків, дитячих притулків, шкіл-інтернатів для сиріт, пацієнти і персонал будинків-інтернатів, пансіонатів для осіб похилого віку та інвалідів.

Діє 27 кабінетів для вакцинації у поліклініках та 9 – у приватних медичних лікувальних установах. Працюють також виїзні бригади, які проводять щеплення безпосередньо в установах. Аптеки забезпечено достатньою кількістю лікувальних і вітамінних препаратів, засобів неспецифічної профілактики.

Ярослав Перевертнюк


12.11.2004   Акація може вбити?. Загадки таємничих рослин
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.