12 листопада 2004 року, п'ятниця №190 (17376) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ УКРАЇНА СВІТ СУСПІЛЬСТВО ПОЛІТИКА МЕДМІСТЕЧКО ЄВРОПА МОВА КРИМІНАЛ ЗООСВІТ МУЗОН СПОРТ

 УКРАЇНА
12.11.2004

Помилку виправлять, але дрібну


Міжнародні спостерігачі і члени ЦВК визнали, що під час проведення першого туру виборів Президента України головним недоліком була плутанина у списках виборців. Це, за різними оцінками, призвело до того, що від 1 до 3 мільйонів виборців не змогли взяти участь у голосуванні. Тому логічним видається рішення, прийняте Центральною виборчою комісією перед другим туром президентських перегонів, яке дозволяє дільничним та територіальним виборчим комісіям виправляти дрібні помилки у списках виборців.

Член ЦВК Марина Ставнійчук, щоправда, уточнила: рішення, прийняте в середу, передбачає, що дільнична комісія у списку виборців має право самостійно виправити лише незначні помилки, і навіть у день голосування. «Правку можна зробити безпосередньо в списку виборців, надписавши зверху», – зауважила пані Ставнійчук. Нагадаємо, що згідно з чинним законом, у день виборів вносити виправлення до списків дільнична виборча комісія не мала права.

ЦВК навіть виділила зі свого бюджету по 100 гривень на кожну виборчу дільницю для фінансування робіт з уточнення списків виборців. Але все ж для більшої певності рекомендуємо громадянам поцікавитися, чи є їх прізвище у новому списку та чи не вкралася в нього або в ім’я та по батькові помилка, бо, сподіватимемося, неймовірні роки народження цього разу помітять і самі члени виборчих комісій.

Небайдужим громадянам нагадуємо, що списки виборців для участі в другому турі президентських перегонів з’являться на дільницях з понеділка. Тож час для уточнень і виправлення помилок ще є.

Любов Верес


12.11.2004   «Люди так довго не живуть», відповіли літній жінці, яка втратила право на пенсію. Лишилася громадянкою СРСР?


12.11.2004   «Жертовна кров. Хроніки наперед відомого злочину».


12.11.2004   Круглий стіл із гострими кутами.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.