12 листопада 2004 року, п'ятниця №190 (17376) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ УКРАЇНА СВІТ СУСПІЛЬСТВО ПОЛІТИКА МЕДМІСТЕЧКО ЄВРОПА МОВА КРИМІНАЛ ЗООСВІТ МУЗОН СПОРТ

 КИЇВ
12.11.2004

Метражність вимірюється гаманцем


Планувати житлові будинки відповідно до матеріальних можливостей людей, які купуватимуть квартири, – така тенденція простежується серед інвесторів і замовників проектування новобудов у Києві. Інноваційним тенденціям відповідатиме й новий житловий будинок на 12 та 16 поверхів на вулиці Горлівській, 38/40, що планують звести в Дарницькому районі столиці.

Цегляний житловий будинок із зовнішнім утепленням зведуть без архітектурних надмірностей, фасад буде типовим для спальних районів столиці. Усі балкони обов’язково засклять. Цікаво, що однокімнатних квартир у цій новобудові не запроектовано. Площа 220 квартир невелика, за сучасними стандартами вважається середньою. У три- й чотирикімнатних передбачено по два туалети.

Розрахований на пересічного покупця проект дещо здешевлений, тому і житлоплощі менші, і місць у дворівневому паркінгу передбачили лише на 138 авто. Поки що архітектори не продумали, де розташувати зелену зону і на плані є лише майданчик для відпочинку дорослих.
Перепад рельєфу дає змогу побудувати великий підземний паркінг, а на даху стоянки зробити насипний ландшафт із гіркою. Таку пропозицію висловив під час розгляду проекту на містобудівній раді Руслан Кухаренко – заступник начальника Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини – начальник Управління охорони культурної спадщини міста Києва. Замовникові рада запропонувала перенести бойлерну, а проектувальникові порадила зробити привабливішим вигляд технічного поверху. Загалом же проект схвалили.

Ніна Русланська


12.11.2004   Перший на Виноградарі. І спортмайданчик, і м’ячі


12.11.2004   Визнання не потребує коментарів.


12.11.2004   На вічне зберігання.


12.11.2004   Естакада розв’яже «московський вузол».
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.