28 жовтня 2004 року, четвер №179 (17365) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ УКРАЇНА ТЕМА КУЛЬТУРА СУСПІЛЬСТВО СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 ТЕМА
28.10.2004

Вартість комфорту


Чи по кишені нам буде житлово-комунальний комфорт цього року? Це питання хвилює більшість населення нашої країни. Особливо воно непокоїть пенсіонерів та малозабезпечені сім’ї. Вони уважно відстежують у ЗМІ всі повідомлення, котрі стосуються тарифної політики на комунальні послуги.

Згідно із Законом «Про місцеве самоврядування» розміри тарифів за житлово-комунальні послуги встановлює місцева влада. Проте, на думку комунальників, нині немає жодних підстав для їх підвищення. Насамперед не змінилася вартість енергоресурсів. До того ж для запобігання аварійним ситуаціям на мережах та об’єктах підприємств житлово-комунального господарства цього року держава виділила всім регіонам, крім Києва, 400 млн. грн. А це, відповідно, дає змогу проводити реконструкції котелень, замінювати теплові та водопровідні мережі.

Згідно із звітом комунальників за вісім місяців цього року, до проблем сплати за житлово-комунальні послуги населення почало ставитися свідоміше. Фахівці запевняють, що заборгованості майже ліквідовано. А от підприємства розрахувалися з енергетиками лише на 93 відсотки.
28.10.2004   Промінь світла в «темному царстві»?.


28.10.2004   Чи відповідає вартість комунальних послуг їх якості.


28.10.2004   Чи готові наші сани до зими?.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.