28 жовтня 2004 року, четвер №179 (17365) останнiй номер RSS
Головна КИЇВ УКРАЇНА ТЕМА КУЛЬТУРА СУСПІЛЬСТВО СПОРТ ДОБРИВЕЧІР

 КИЇВ
28.10.2004

Наш святий обов’язок


Шановні співвітчизники!

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Від усього серця вітаю вас із знаменною датою – 60-річчям визволення України від німецько-фашистських загарбників!

Восени 1944-го на нашу рідну землю прийшло довгоочікуване, вистраждане в кровопролитних битвах Визволення. У найжорстокішій в історії людства війні сини й дочки України захистили Вітчизну від ненависного ворога, вигнали його з нашої рідної землі, а згодом довершили розгром загарбників у гітлерівському лігві.

У війну, яку нав’язав людству фашизм, було втягнуто понад 40 країн світу. Україна стала однією з найбільш постраждалих. За роки Великої Вітчизняної загинув кожен шостий її громадянин. Міста і села були спустошені, заводи і фабрики вщент зруйновані, вся країна лежала в руїнах і згарищах. Ніякою мірою не визначити сьогодні ціну ратного й трудового подвигу, який ви, шановні ветерани, присвятили визволенню й відродженню України. Ви мужньо терпіли злидні, холод і голод у тяжкі повоєнні роки і знову перемогли, уже на трудовому фронті – підняли країну з руїн, відбудували міста і села, дали нове життя заводам і фабрикам.

Щиросердна вам синівська подяка та доземний уклін, дорогі ветерани, за все, що ви зробили й робите для щастя, миру і злагоди на багатостраждальній українській землі.
Усі ми у великому боргу перед вами і мене як солдатського сина і як міського голову надзвичайно турбує неспокійна, невлаштована старість ветеранів.

У столиці, як відомо, міська влада вважає пріоритетним напрямом роботи виконання численних соціальних програм. Завдячуючи такій гуманній соціальній політиці, орієнтованій на потреби людини, у Києві ветерани, інваліди війни мають безплатне медичне обслуговування, безплатні ліки й усі інші передбачені відповідними законами й постановами пільги.

Міська влада вважає своїм святим обов’язком забезпечити нормальні умови життя соціально незахищеним людям і, на моє глибоке переконання, так має бути у всій країні, у кожному місті, містечку чи селі. Усі необхідні умови для цього у держави є. Потрібна лише добра воля, щоб весь комплекс соціальних програм виконати на благо своїх громадян.

Дорогі друзі! З нагоди ювілею визволення України прийміть найсердечніші побажання добра і суспільної єдності, міцного здоров’я та усіляких життєвих гараздів!
Нехай процвітає під мирним небом наш сивочолий Київ і рідна Україна!


З повагою, президент Асоціації міст України та громад, кандидат на пост Президента України, Київський міський голова Олександр ОмельЧенко
28.10.2004   Ціною власного життя.


28.10.2004   Прийдешнє починається сьогодні.


28.10.2004   Усі не помістяться!.


28.10.2004   Сімнадцять миттєвостей прем’єра.


28.10.2004   Пісні визволителям.
Статтi


Номери газети


Вакансiї


Контакти


Питання


© Вільна група "Як справи - Київ".

У разi використання матерiалiв сайту,
посилання на "Як справи - Київ" обов'язкове.